Menu
Tablet menu
A+ A A-

Třinecký tobogán šus 2016

  • Zobrazeno: 6318

Tobogán šus podruhé!

V neděli 6.11.2016 proběhl na krytém bazénu v Třinci 2. ročník závodu v jízdě na tobogánu Tobogán šus 2016. Oproti loňskému roku se letos závodilo jeden den v šesti věkových kategoriích. Závodu ze zúčastnilo téměř 90 „jezdců“, od nejmladších, kteří jeli společně se svými rodiči až po kategorii 61+. Kromě zápolení v jízdě na tobogánu mohli účastníci vyzkoušet vodní atrakce nebo si zasoutěžit s žabákem firmy Coqui, která připravila pro děti soutěže a spoustu dárků. Pokořen byl i loňský rekord, novým držitelem je Josef Csikán s rekordním časem 13.34 s.

 

Děkujeme všem za účast a skvělou atmosféru a věříme, že se Tobogán šus se stane novou tradicí našeho krytého bazénu!

Kompletní výsledky 1.ročníku akce Tobogán šus naleznete

na:http://starstrinec.cz/pdf/vysledkysus.pdf

Kompletní výsledky 2.ročníku akce Tobogán šus naleznete

na:http://starstrinec.cz/pdf/vysledkysus2016.pdf

 

 

2. ročník závodu na čas se uskuteční opět na tobogánu našeho krytého bazénu a to v neděli 6. 11. 2016. Pro registrované účastníky platí 1hodinové vstupné po celou dobu závodu. Můžete se těšit na bohatý doprovodný program, zajímavé ceny a tobogánové menu přímo na bazéně i v restauraci.

Na videopozvánku se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=5KXTakywZwQ

Soutěžit se letos bude v 6 kategoriích:
10,00 – 11,30 Rodiče s dětmi (společná jízda)
11,30 – 13,00 6 – 8 let
13,00 – 15,00 9 – 13 let
15,00 – 17,00 14 – 17 let
17,00 – 18,30 18 – 60 let a 61 – 100 let

Soutěží maximálně 50 účastníků v jedné kategorii. 

 

On-line rezervace k závodu byla ukončena.


V každé kategorii je stále několik volných míst. Pokud se chcete závodu zúčastnit, můžete se zaregistrovat cca 1/2 hodiny před startem vaší kategorie na recepci haly STARS. Volná místa v závodě jsou však již bez záruky.

 

Nová tradice v Třinci - Tobogán Šús  

Pro všechny milovníky vodních radovánek jsme první listopadový víkend založili v Třinci novou tradici – městský závod na tobogánu na našem krytém bazénu. Náš nápad se setkal s velkým ohlasem a máme radost, že se prvního ročníku třineckého Tobogan Šúsu zúčastnilo skoro 200 Třinečáků.

Soutěž byla rozdělena do 6 kategorií a původní záměr organizátorů zorganizovat akci především pro děti si vzali za své hlavně tatínkové, kteří prokázali svou velkou soutěživost i to, že všichni muži jsou pořád tak trochu dětmi.  Absolutním vítězem v jízdě na tobogánu se stal Filip Szmek, který jako jediný dokázal stlačit vítězný čas pod 13,5 vteřiny.  Nejrychlejší ženou se stala Eliška Mlčochová, jež za vítězným mužským časem zaostala o téměř vteřinu a půl.

 

DĚKUJEME VŠEM ZÁVODNÍKŮM ZA JEJICH ÚČAST A TĚŠÍME SE NA DALŠÍ ROČNÍK!

 

  
Rezervace
Virtuální prohlídka
Co se děje právě teď
STREET WORKOUT PARK
Sportovní peněženka

Login or Register